Dom Wczasowy

Miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny

Witamy w fonice

Dom Wczasowy Fonica  usytuowany jest w najbardziej urokliwej części Łeby, w dzielnicy turystyczno-wypoczynkowej otoczony lasem sosnowym, w odległości 150 m do piaszczystej plaży. Stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i malowniczej okolicy. Nasze obejście jest ciche, zadbane, ukwiecone, z placem zabaw i gier dla dzieci. Dysponujemy pokojami 2,3,4 – osobowymi o standardzie hotelowym. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV-sat, telefonem. W obiekcie znajduje się również sprzęt plażowy do dyspozycji gości: leżaki, parawany, koce plażowe.

Nie uzależniamy pobytu od wyżywienia. Wszelkie posiłki można przygotowywać samemu w dostępnej dla wczasowiczów kuchni lub można udać się do pobliskich lokali gastronomicznych w odległości 50 – 100 m. Istnieje możliwość grillowania lub spędzania wolnego czasu przy rozpalonym kominku. Jest pomieszczenie do przechowywania rowerów.

Oferujemy wypoczynek w okresie całego roku, także w okresie Świąteczno – Noworocznym, w okresie Wielkanocy i w długi weekend majowy. Zapraszamy – Fonica – nocleg w Łebie.

12-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
37-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
35-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
33-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
14-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
39-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
30-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
26-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
23--eba-fonica-pokoje-oraz-domki
21-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
18-leba-fonica-pokoje-oraz-domki
16-leba-fonica-pokoje-oraz-domki

Fonica

Dysponujemy pokojami 2,3,4 - osobowymi o standardzie hotelowym. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV-sat, telefonem. W obiekcie znajduje się również sprzęt plażowy do dyspozycji gości: leżaki, parawany, koce plażowe.

DOMEK APARTAMENT

Polecamy Państwu wygodny 3 – 5 osobowy Domek Letniskowy z własnym obejściem, położony blisko morza oraz centrum turystycznego Łeby

Kontakt

tel:+ 48 692 345 871

email: fonica@poczta.onet.pl

Elżbieta Grabowska
ul. Sportowa 3
84 – 360 Łeba

Jeśli mają Państwo do nas pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

KONTO BANKOWE :
60 1020 4649 0000 7902 0256 2049